Багаті англійці живуть довше за бідних Автор: Lesly · Опубліковано: 04.07.2010 14:29 · Розділ: Суспільство

Національне бюро аудиту Великобританії (НБА) оприлюднило оновлені дані щодо тривалості життя в країні. Так, середня тривалість життя тут становить 77,9 років для чоловіків і 82 роки для жінок; однак, в бідних районах ці показники нижчі на два роки.

Незважаючи на заходи, які здійснює уряд країни, за останні 10 років розрив у тривалості життя бідних і багатих збільшився на 7% для чоловіків і на цілих 14% - у жінок. Саме тому НБА закликає владу виділяти більше коштів для боротьби з курінням та незбалансованим харчуванням, адже саме від цього найбільше потерпають бідні верстви населення.

Бідні верстви населення значно рідше звертаються до лікарів. Фото взято з сайту blogs.com
Бідні верстви населення значно рідше звертаються до лікарів. Фото взято з сайту blogs.com

Звісно, точно визначити скільки саме коштів виділяється на зменшення розриву між здоров’ям бідних та багатих людей неможливо, однак, як запевняють експерти з НБА, на сьогоднішній день система охорони здоров’я не заохочує лікарів приділяти більше уваги пацієнтам, які потребують допомоги найбільше.

Вони стверджують, що для покращення стану здоров’я бідних жителів країни необхідно додатково виділяти кошти на ліки для зниженню рівня холестерину в крові, для контролю за тиском крові, а також для збільшення кількості організацій, які б допомагали людям кинути курити. "На жаль, - зауважила співробітниця НБА Карен Тейлор, - незаможні люди рідше ходять до лікарів, та й самих лікарів у таких бідних районах як правило не вистачає".

У свою чергу заступник міністра охорони здоров'я країни Енн Мілтон заявила "Ми хочемо, щоб на чільне місце було поставлено здоров'я суспільства. І ми маємо намір домогтися, щоб система охорони здоров'я, лікарі та місцеві органи влади вжили своєчасних заходів для поліпшення здоров'я тих, хто потребує цього в першу чергу".

Джерело: bbc.co.uk


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.