Встановлено, чому чоловіки не люблять ходити по магазинах Автор: Lesly · Опубліковано: 02.07.2010 10:34 · Розділ: Цікаві факти

Американські вчені знайшли наукове обґрунтування чоловічому небажанню ходити по магазинах. Науковці стверджують, що представники сильної статі інтуїтивно відчувають, що там їх може підстерігати небезпека втратити свою чоловічу силу.

В магазинах чоловіків може підстерігати небезпека. Фото взято з сайту webmd.com
В магазинах чоловіків може підстерігати небезпека. Фото взято з сайту webmd.com

Так, під час дослідження було встановлено, що деякі види касових чеків містять небезпечну речовину бісфенол А, яка порушує гормональний баланс і пригнічує продукування чоловічих гормонів в організмі представників сильної статі. Небезпечна речовина використовується для того, щоб зробити чорнило видимими на папері, а в організм людини потрапляє, коли вона бере їжу руками або торкається губ після контакту з чеком.

Трохи раніше дослідники виявили бісфенол А в дитячих пляшечках та місткостях для дитячого харчування. Після цього відкриття використання хімічної речовини, що провокує розвиток раку грудей, ожиріння, хвороб серцево-судинної системи, тощо, була заборонена в трьох американських штатах. Крім того, багато виробників дитячого харчування перестали її використовувати. При цьому, чеки як раніше, так і зараз продовжують виготовлятися із застосуванням бісфенолу А.

Джерело: myjane.ru


Інші новини розділу