Сканери в аеропортах викликають рак Автор: Lesly · Опубліковано: 30.06.2010 17:03 · Розділ: Краса і здоров'я

Науковці з Центру радіоактивних досліджень Колумбійського Університету (Нью-Йорк) встановили, що сканери, які роздягають людей, і які вже встигли встановити в різних аеропортах світу, несуть загрозу для здоров'я людини. Так, в ході досліджень з'ясувалося, що ці новітні пристрої випромінюють радіацію, що вдвадцятеро перевищує показники, якими вчені оперували раніше.

Сканери в аеропортах здатні провокувати розвиток раку. Фото взято з сайту tsn.ua
Сканери в аеропортах здатні провокувати розвиток раку. Фото взято з сайту tsn.ua

Зокрема, як пояснює голова Центру радіоактивних досліджень Девід Бреннер, раніше, проводячи розрахунки, фахівці не приймали до уваги рівень радіації на шкірі людини. Можливість реально оцінити радіаційне випромінювання з'явилася тільки тепер, а її результати виявилися аж ніяк не втішними: опромінення таким сканером може провокувати розвиток раку.

За словами експертів, до групи ризику входить кожна двадцята людина. В першу чергу це стосується людей з певними генетичними мутаціями, які знижують здатність організму до самовідновлення після опромінення.

Джерело: myjane.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.