Швидка ходьба сприяє зниженню ваги Автор: Lesly · Опубліковано: 01.07.2010 14:06 · Розділ: Краса і здоров'я

Американські дослідники стверджують, що швидка ходьба, а також їзда на велосипеді допомагає тримати під контролем вагу. Особливо дієвими такі навантаження виявилися для жінок, які наближаються до періоду менопаузи і тих, у кого вже спостерігалося ожиріння. Цікаво те, що повільна ходьба подібного ефекту не має.

Для участі в дослідженні, яке почалося ще в 1989 році, науковці з Гарвардської школи громадського здоров'я відібрали майже 18,5 тисяч жінок віком від 25 до 42 років. Перед початком експерименту дослідники оцінили вагу учасниць та розпитали їх про ставлення до спорту.

Швидка ходьба та їзда на велосипеді допомагає тримати під контролем вагу. Фото взято з сайту raut.ru
Швидка ходьба та їзда на велосипеді допомагає тримати під контролем вагу. Фото взято з сайту raut.ru

Як з'ясувалося, 50% респонденток у вільний час займалися повільною ходьбою, 39% - ходили швидко, і 48% захоплювалися їздою на велосипеді. Ситуація трохи змінилася до 2005 року, коли учасниці експерименту здебільшого займалися швидкою ходьбою, трохи рідше-прогулювалися в повільному темпі, і практично не приділяли часу велосипедним поїздкам.

Крім того, було встановлено, що у статичному сидячому положенні дами проводили в 5 разів більше часу, ніж були зайняті іншими видами діяльності.

Загалом було встановлено, що ті жінки, які в 1989 році активно займалися велоспортом, але до 2005 року знизили навантаження, набрали більше ваги, ніж ті, які приділяли цьому спорту хоча б 5 хвилин в день, навіть якщо в 1989 році вони взагалі не виділяли час для спортивних навантажень. Найкращі результати, як і очікувалося, продемонстрували учасниці, які виділяли більше часу для активного відпочинку.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.