Литовські поліцейські пересядуть на велосипеди Автор: Lesly · Опубліковано: 01.07.2010 11:53 · Розділ: Події у світі

У зв'язку з нестачею фінансування дільничним інспекторам північно-східної частини Литви довелося пересісти з автомобілів на велосипеди. Варто зазначити, що таку ситуацію спричинило різке скорочення державного фінансування силових структур країни.

“Баки автомобілів порожні, дільничним тепер доводиться переслідувати злочинців і наздоганяти порушників на велосипедах”, - повідомляють інформаційні агентства. Своїми враженнями від нововведень поділився один із місцевих служителів правопорядку: “Коли треба їхати вгору, доводиться важко. Зупинишся, поговориш з людьми, і знову. .. Так і працюємо”.

В Литві зявилися поліцейські на велосипедах. Фото взято з сайту wikimedia.org
В Литві зявилися поліцейські на велосипедах. Фото взято з сайту wikimedia.org

В умовах економічної кризи литовським можновладцям вже неодноразово доводилося скорочувати державні видатки. Зокрема, у порівнянні з 2008 роком зарплати співробітників правоохоронних органів зменшилися на 100-500 литів (приблизно на 40-195 дол. США).

На початку квітні у Вільнюсі був проведений пікет, де співробітники силових структур висловили протест проти політики влади. Акція пройшла під гаслом “Босий поліцейський - народ в небезпеці”. Щоб наглядно продемонструвати всю серйозність ситуації, до будівлі уряду вони прийшли босими.

Обурення з боку народу не вплинуло на діяльність уряду: найближчим часом буде прийняте рішення про нові скорочення видатків. Як очікується, державне фінансування буде урізане ще на три мільярди литів (близько 1,1 мільярда дол. США).

Джерело: vsesmi.ru


Інші новини розділу