Британський уряд не фінансуватиме гомеопатію Автор: Lesly · Опубліковано: 01.07.2010 09:37 · Розділ: Медицина

Учасники щорічної конференції Британської медичної асоціації (BMA) виступили проти державного фінансування гомеопатії, проголосувавши за припинення фінансової підтримки цього методу лікування Національною службою охорони здоров'я країни.

У своїх виступах медичні фахівці охарактеризували гомеопатичні препарати некорисними, а гомеопатію - як потенційно небезпечний метод лікування. За їхніми словами, фінансова підтримка гомеопатії на державному рівні сприяє відмові пацієнтів від традиційний методів лікування, які мають під собою наукове підґрунтя.

Фінансова підтримка гомеопатії на державному рівні сприяє відмові пацієнтів від традиційний методів лікування, які мають під собою наукове підґрунтя. Фото взято з сайту thepenzancehorse.com
Фінансова підтримка гомеопатії на державному рівні сприяє відмові пацієнтів від традиційний методів лікування, які мають під собою наукове підґрунтя. Фото взято з сайту thepenzancehorse.com

Крім того, прозвучали заяви про те, що ефективність гомеопатичних препаратів не виходить за рамки ефекту плацебо, що було підтверджено результатами численних клінічних випробувань. Саме тому, медики дійшли до висновку, що, підтримуючи гомеопатію, британське суспільство ставить себе перед ризиком відійти від наукових принципів і повернутися до магічного сприйняття дійсності.

Національна служба охорони здоров'я фінансує діяльність чотирьох спеціалізованих клінік та оплачує величезну кількість рецептів на гомеопатичні препарати. Для покриття потреб гомеопатії бюджет країни щорічно виділяє близько чотирьох мільйонів фунтів стерлінгів.

У свою чергу, прихильники гомеопатії організували акцію протесту біля будівлі, де проходила конференція BMA. За їхніми словами, Служба охорони здоров'я витрачає на підтримку гомеопатії незначну частину свого бюджету, крім того, існує чимало свідчень, які підтверджують ефективність цього методу лікування.

Джерело: medportal.ru


Інші новини розділу