Встановлено, чому вагітним не поступаються місцем в громадському транспорті Автор: Lesly · Опубліковано: 30.06.2010 14:57 · Розділ: Суспільство

По результатах опитування, проведеного британським інтернет-порталом для майбутніх матерів gurgle.com, було встановлено, що 84 відсотки жінок на третьому триместрі вагітності (29-40 тижнів) в громадському транспорті були змушені стояти, оскільки ніхто не виявив бажання поступитися їм місцем.

Свою поведінку люди пояснюють тим, що вони не впевнені, чи жінка чекає дитину, чи страждає від надмірної ваги. Пасажири громадського транспорту просто бояться образити повну жінку, прийнявши її за вагітну.

Щоб уникнути непорозумінь компанія Mothercare пропонує вагітним носити значки з написом “Дитина на борту”. Фото взято з сайту teamsugar.com
Щоб уникнути непорозумінь компанія Mothercare пропонує вагітним носити значки з написом “Дитина на борту”. Фото взято з сайту teamsugar.com

Одна з учасниць дискусії, що розгорнулася на сайті, написала: “Я мало не втратила свідомість у переповненому автобусі, тому що було дуже жарко і ніхто не поступився мені місцем”.

Натомість інша користувачка поділилася таким досвідом: “Я їхала до коледжу на поїзді, і звернула увагу на жінку, яка, як мені здалося, перебувала на останніх місяцях вагітності. У поїзді було багато народу, і я запропонувала жінці сісти на моє місце. Вона подивилася на мене так, ніби я глибоко її образила, і в недвозначній формі запропонувала мені піти куди подалі. Я зовсім не хотіла її образити. Тепер я багато разів подумаю, перш ніж поступитися кому-небудь місцем”.

Щоб уникнути подібних непорозумінь компанія Mothercare пропонує вагітним носити значки з написом “Дитина на борту”.

Джерело: dailymail.co.uk


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.