В Австралії худі моделі оголошені поза законом Автор: Lesly · Опубліковано: 30.06.2010 12:43 · Розділ: Події у світі

В Австралії худим манекенницям закрито дорогу в шоу-бізнес. Таке розпорядження видала влада країни, турбуючись про здоров'я молодого покоління, яке, як відомо, є найбільш вразливим до віянь моди. Тепер на обкладинках популярних глянцевих журналів, подіумах і в телевізійних програмах з'являться панянки в тілі.

Такі радикальні зміни в індустрії моди відбулися внаслідок численних випадків захворювання на анорексію та булімію серед дітей та підлітків, роз'яснює ситуацію міністр у справах молоді Кет Елліс. Крім того, дизайнерам одягу теж заборонено приймати на роботу надміру худих моделей.

В Австралії худим манекенницям закрито дорогу в шоу-бізнес. Фото взято з сайту raut.ru
В Австралії худим манекенницям закрито дорогу в шоу-бізнес. Фото взято з сайту raut.ru

Варто зазначити, що рішення влади поширюється не тільки на моделей прекрасної статі, але й сильної: всі чоловіки і жінки з низьким індексом маси тіла залишаться без роботи. Крім того найближчим часом планується розширити діапазон розмірів суконь і костюмів, а на етикетках будуть міститися цифри, що вказують на нормальну вагу.

Всі ці заходи, які реалізовує уряд Австралії, покликані зупинити популяризацію нездорової худорлявості та поширення епідемії харчових розладів у юнаків і дівчат.

Тіло є головним атрибутом, як краси, так і повноцінного здоров'я, стверджують експерти, а худорлявість - ознакою неблагополуччя. А рекламування худими моделями дієтичних продуктів та інших засобів для схуднення призводить до повної відмови від прийому їжі.

Джерело: raut.ru http://raut.ru/news/toshhie_modeli_lishilis_raboti.html


Інші новини розділу