Шведська сім'я хоче назвати сина однією буквою Автор: Вікторія · Опубліковано: 07.05.2009 16:43 · Розділ: Цікаві факти

Сімейна пара з містечка Оре, яке розташоване на півночі Швеції, звернулася до Верховного суду країни з вимогою дозволити їм назвати свою дитину ім'ям, яке складатиметься з однієї букви. Батьки хочуть, щоб ім’я Q (К’ю) було зафіксоване в документах.

Пара пояснила, що назвала свою дитину на честь персонажа із фільму про секретного агента Джеймса Бонда. Герой з кінофільму на ім'я Q є працівником дослідницького центру Британської Секретної Служби і забезпечує Бонда новинками шпигунської техніки.

У випадку, якщо суд відмовиться задовільнити прохання шведської сім'ї, батьки Q погодилися піти на невеликі поступки і додати до короткого імені своєї дитини ще одну букву - U (Ю).

Згідно зі шведськими законами, батькам можуть відмовити у видачі свідоцтва про народження дитини у випадку, якщо реєстраційний орган визнає, що вибране для неї ім'я може негативно позначитися на її подальшому житті. Перший такий випадок стався в 2007 році, коли батькам новонародженої дівчинки заборонили назвати дочку Metallica (на честь однойменної американської групи). А у 1996 році молоді батьки спробували зареєструвати свого сина під ім'ям Brfxxccxxmnpcccclllmmnprxvclmnckssqlbb11116, проте в цьому їм було відмовлено.

Яке рішення прийме Верховний суд для імені Q на даний час невідомо.

Джерело: webefir.com


Інші новини розділу