Складено рейтинг найдорожчих міст світу Автор: Lesly · Опубліковано: 30.06.2010 10:29 · Розділ: Цікаві факти

Москва, що з 2006 по 2009 рік була лідером серед найдорожчих міст, цього року посіла четверту сходинку, повідомили представники міжнародної консалтингової компанії Mercer Human Resource Consulting, яка щорічно складає рейтинги найдорожчих для проживання міст.

При складанні рейтингу фахівці проводять розрахунки на основі вартості понад 200 різних товарів і послуг, включаючи витрати на оренду житла, харчування й бензин, в 214 містах світу. При цьому, за еталон приймається вартість проживання у найдорожчому місті США, Нью-Йорку. Варто зазначити, що цього року Нью-Йорк опустився з 8-ї на 27-му сходинку.

Найдорожчим містом світу визнано африканську Анголу. Фото взято з сайту trekearth.com
Найдорожчим містом світу визнано африканську Анголу. Фото взято з сайту trekearth.com

Цьогорічним лідером стала столиця Анголи - Луанда. Друге місце в рейтингу Mercer 2010 зайняла столиця країни вранішнього сонця - Токіо, а на третьому опинилася столиця Чаду Нджамена. П'яту позицію зайняла Женева, яка опустилася на сходинку нижче в порівнянні з минулим роком.

За версією Mercer Human Resource Consulting цього року в топ-10 найдорожчих міст світу вперше потрапили три великих міста Африки: крім Луанди та Нджамени, до рейтингу потрапила столиця Габону Лібревіль (7 сходинка).

Джерело: oreanda.ru


Інші новини розділу