Нове відкриття французьких вчених залишить стоматологів без роботи Автор: Lesly · Опубліковано: 30.06.2010 09:23 · Розділ: Медицина

Стоматологи з французького національного інституту здоров'я і медичних досліджень відкрили новий спосіб лікування, з допомогою якого вдасться відновити пошкоджений зуб, не використовуючи традиційні методи лікування, а шляхом введення в нього спеціального гелю, який повністю відновлює пошкоджені тканини.

Відновлюючий гель не захищає від карієсу, зате дозволяє повністю вилікувати вже хворий зуб. Для цього достатньо ввести в утворену порожнину трохи суміші, розробленої фахівцями, або ж наклеїти поблизу неї спеціальну плівку. Вже через місяць, запевняють розробники, зуб повністю відновиться.

Новітні методи лікування зубів дозволять уникнути малоприємних походів до стоматолога. Фото взято з сайту russia-ic.com
Новітні методи лікування зубів дозволять уникнути малоприємних походів до стоматолога. Фото взято з сайту russia-ic.com

Відновленню тканин в каріозній порожнині сприяють меланоцит-стимулюючі гормони, які ввійшли до складу нового гелю, а також застосовувалися при розробці плівки. Під впливом цих речовин клітини тканин зуба починають розмножуватися і самостійно заліковують пошкодження. Тепер можна забути про малоприємні походи до стоматолога. Більш того, новий метод лікування виявився ефективним навіть у випадку пульпіту, що лікується шляхом чистки коренів хворого зуба.

Щоправда, на даному етапі дослідження всі експерименти проводилися виключно на гризунах. Саме зуби мишей було вилікувано з допомогою нанесення спеціального гелю та наклеювання плівок.

Трохи раніше фахівці з'ясували, що на здоров'я порожнини рота безпосередньо впливає харчовий раціон людини. Так, в ході досліджень було встановлено, що неправильне приготування овочів може збільшити ризик захворювання карієсом. Зокрема, в деяких овочах (баклажани, кабачки і зелений перець) при смаженні вміст кислот підвищується до рівня газованих напоїв, які призводять до руйнування зубної емалі.

Крім того, в ході експериментів було встановлено, що кислотність помідорів і цибулі не залежить від способу приготування, а кислотність червоного перцю збільшується в будь-якому випадку.

Джерело: membrana.ru


Інші новини розділу