Одружені чоловіки мають більше проблем зі здоров'ям Автор: Lesly · Опубліковано: 29.06.2010 14:57 · Розділ: Суспільство

Неодружені люди можуть похвалитися значно кращим здоров'ям, ніж їхні сімейні ровесники. Про це повідомили американські дослідники, додавши при цьому, що таке явище спостерігається лише в останньому десятилітті.

У ході своєї роботи науковці порівнювали статистичні дані 70-х років минулого століття і останні результати соціологічних досліджень. Цікаво те, що до 2003 року сімейні люди оцінювали своє здоров'я краще, ніж неодружені. Однак, починаючи із зазначеного моменту, почала вимальовуватися тенденція до погіршення стану здоров'я в одружених, причому в першу чергу це стосується чоловіків.

Нестабільні відносини в шлюбі провокують розвиток серцевих та інших захворювань. Фото взято з сайту scandirectory.com
Нестабільні відносини в шлюбі провокують розвиток серцевих та інших захворювань. Фото взято з сайту scandirectory.com

Зафіксоване явище психологи пояснюють тим, що нестабільні відносини в шлюбі провокують розвиток серцевих та інших захворювань. Зокрема, науковці наводять такі дані: сімейні пари в 1,34 рази частіше за неодружених людей зазнають проблем із серцево-судинною системою та стикаються з різноманітними запальними процесами в організмі. Більш того, в одружених людей збільшуються шанси на передчасну смерть у випадку загибелі партнера.

А нещодавно дослідники встановили, що “домашні” стреси набагато небезпечніші “робочих”. Зокрема, в жінок “з легкої подачі” їхніх чоловіків значно частіше піднімається тиск крові (про це повідомили 58% респонденток). При цьому, тиск з боку начальника відчувають тільки 43%. А 18% жінок і 12% чоловіків заявили, що супутники життя вносять додаткове напруження в їхнє життя.

Джерело: psynavigator.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.