Для виробництва пилосмоків шведи використовуватимуть сміття із морів та океанів Автор: Lesly · Опубліковано: 29.06.2010 11:36 · Розділ: Екологія

Як відомо, внаслідок людської діяльності, сьогодні забруднені навіть океани. Зокрема, екологам відомо про існуванні Тихоокеанського та Атлантичного сміттєворотів, які утворюються внаслідок того, що океанічні течії “зносять” в певні ділянки сміття, яке люди по своїй недбалості викидають у воду, або яке здувають у водойми з прибережних сміттєзвалищ вітри.

До проблеми забруднення вод пластиком привернуть увагу “пилосмоки із моря”. Фото взято з сайту infuture.ru
До проблеми забруднення вод пластиком привернуть увагу “пилосмоки із моря”. Фото взято з сайту infuture.ru

За словами дослідників, ці “острови” сміття, які постійно збільшуються, становлять величезну загрозу для здоров'я та життя видів, що населяють океани. Саме тому, представники шведської компанії Electrolux виступили з пропозицією зібрати пластик з океанів і використовувати його для створення пилосмоків.

Своєю новою програмою "Vac from the Sea" (Пилосмок із моря) її ініціатори розраховують привернути увагу громадськості до проблеми забруднення вод пластиком. Крім того, такі заходи, переконані фахівці, допоможуть вирішити проблему нестачі вторинної пластмаси, що використовується для виробництва побутової техніки.

Програма "Vac from the Sea" передбачає створення обмеженої кількості пилососів з використанням пластикового сміття, зібраного з Тихого та Індійського океану, Атлантики, Середземного, Балтійського і Північного морів.

Джерело: infuture.ru


Інші новини розділу