Як американці гроші на весілля збирали Автор: Lesly · Опубліковано: 29.06.2010 10:29 · Розділ: Цікаві факти

Молода пара із США, що виявила намір одружитися, була змушена збирати і здавати порожні банки з-під пива, щоб оплатити витрати на весільну церемонію. У майбутніх молодят з містечка Спокейн в штаті Вашингтон не тільки не було грошей для весілля, а й родичів або друзів, які могли б допомогти їм в цій справі.

Пара із США своє щастя знайшла в банках з-під пива. Фото взято з сайту loveradio.ru
Пара із США своє щастя знайшла в банках з-під пива. Фото взято з сайту loveradio.ru

Проте, завзяті американці не занепали духом, а взялися до роботи. За рік вони зібрали більше 280 тисяч порожніх пивних банок і здали їх. Варто додати, що не менше половини алюмінієвого брухту було зібрано в сусідніх штатах. Вартість зібраного металу, який вони зберігали у гаражі і на задньому дворі свого будинку, склала 3,8 тисяч доларів США.

Суми, яку молодята збирали не покладаючи рук цілий рік, вистачило не тільки на весілля, але й на перший місяць життя після нього.

Трохи раніше повідомлялося, що 26-річний житель Румунії планує заплатити за весільні урочистості, продавши “рекламну площу” на своїй весільній краватці. Наречений Тюдор Сіора з румунського міста Сібіу створив веб-сайт, де всі бажаючі можуть ознайомитися з умовами розміщення реклами на краватці власника сайту. За розрахунками чоловіка, коштів, виручених від реклами, буде достатньо, щоб оплатити церемонію та деякі подарунки.

Джерело: loveradio.ru


Інші новини розділу