У Саудівській Аравії відбудеться конкурс краси Автор: Вікторія · Опубліковано: 07.05.2009 15:45 · Розділ: Цікаві факти

У Саудівській Аравії розпочинається конкурс краси по законах шаріату. Міс Моральність не схожа ні на один із звичних нам еталонів краси. Суддів конкурсу не цікавлять ні підтягнуті фігури, ні гарненькі личка - вони шукають справжню мусульманку. Королевою духовної краси стане учасниця, що проявить якнайщирішу побожність та відданість батькам. Обличчя конкурсанток закрите паранджею, а тіло закутане в чорний балахон абейі, так що навіть уявити не можливо як вони виглядають. Як зізналася одна з претенденток на титул королеви, вона маленька і повненька.

«Ідея цього конкурсу виявити серед учасниць зразок справжньої духовної краси і мусульманської моралі. Це краща альтернатива конкурсам краси, що розбещують, де враховується тільки зовнішність жінки", - вважає засновник конкурсу Кхадра Аль-Мубарак. - Переможниця не обов'язково повинна бути симпатичною - ми перш за все, піклуємося про красу душевну і про морально-етичні якості жінки".

Конкурс, в якому візьмуть участь 200 дівчат у віці від 15 до 25 років, відкриється вже в цю суботу. Дівчата проведуть 10 тижнів відвідуючи заняття і тренінги по темах "Вивчаючи свою внутрішню силу", "Як стати лідером", "Мама, біля ваших ніг рай " - згідно вказівок пророка Мухаммеда, пошана до батьків є одним з найважливіших добродійств - після чого пройдуть відповідні тести і випробування.

Крім того, один день дівчата проведуть в заміських будиночках разом зі своїми матерями. Так судді-жінки зможуть оцінити, наскільки шанобливо і благовірно конкурсантки поводяться зі своїми матерями, пояснив Аль-Мубарак.

В змагання та визначення фіналісток не буде залучено жодного чоловіка, також конкурсантки не зможуть зняти паранджі та чорні абейі, які вони зобов'язані носити на публіці.

Переможниця конкурсу "Міс моральність" буде оголошена в липні. Після чого королева духовної краси відвезе додому 2 600 доларів, тоді як учасниці, що зайняли друге і третє призові місця отримають по 1 300 доларів кожна.

Джерело: versii.com


Інші новини розділу