Йогу визнано методом лікування захворювань Автор: Lesly · Опубліковано: 28.06.2010 13:20 · Розділ: Медицина

З 1 червня цього року в Латвії вступив в дію новий класифікатор професій, який зробив свого роду переворот у світі медицини: йогу визнали повноцінним методом профілактики і лікування захворювань в країні.

Йога здатна позбавити людину від першопричини захворювання. Фото взято з сайту wordpress.com
Йога здатна позбавити людину від першопричини захворювання. Фото взято з сайту wordpress.com

Відтепер спеціалісти та майстри з йоги, а також йога-терапевти включені до групи "Альтернативна та додаткова медицина". На підставі цих нововведень можна говорити про те, що йога в Латвії офіційно визнана методом профілактики та лікування захворювань.

Варто зазначити, що вказані зміни стосуються не лише Латвії, але й інших країн Євросоюзу: новий класифікатор є міжнародним документом.

Як повідомив голова правління Латвійської професійної федерації йоги Сергій Іванов-Галвіньш, в даний час комплекс методик щодо поліпшення стану здоров'я людей потребує суттєвого оновлення і саме йога здатна змінити ситуацію, що склалася, в кращу сторону, адже ця система здатна позбавити людину від першопричини захворювання. "На жаль, академічна медицина лише послаблює симптоми хвороби, однак глибоко їх не виліковує", додав він.

Джерело: myjane.ru


Інші новини розділу