Вчені знайшли ідеальну формулу виховання дітей Автор: Lesly · Опубліковано: 03.11.2014 09:23 · Розділ: Суспільство

Суворе виховання підлітків "відбиває" в них будь-яке бажання вести неправильний спосіб життя, однак, це працюватиме тільки в тому випадку, якщо одночасно з обмеженнями та вимогами батьки даватимуть дитині достатньо любові і розуміння. Вимогливість в поєднанні з ніжністю і ласкою - кращий спосіб виховання, стверджують американські фахівці з університету Бригама Янга в штаті Юта.

Діти потребують розуміння та підтримки. Фото взято з сайту sheknows.com
Діти потребують розуміння та підтримки. Фото взято з сайту sheknows.com


Знаем ли мы, родители, как воспитать ребенка?
Вчені вивчали звички юнаків та дівчат, у тому числі пристрасть до алкоголю і випадкових статевих зв’язків за участю 5 тисяч дітей віком від 12 до 19 років. Добровольці, а також їхні батьки повинні були заповнити анкети на тему взаємин у сім'ї. Проаналізувавши відповіді учасників, науковці прийшли до висновку, що ризик пияцтва у підлітків, батьки яких широко користуються "заборонними заходами" і контролюють кожен крок нащадків, збільшується вдвічі. Не призводить до добра і вседозволеність, коли рідні навіть не цікавляться, куди йде їхня дитина: діти з таких сімей втричі частіше мають проблеми із законом та схильні до зловживання забороненими препаратами.

Крім того, як встановили експерти, діти, яким прищеплюється релігійність, менш схильні до впливу вулиці. А найбільш гармонійною позицією на думку дослідників є вимогливість з боку батьків, а також їхня готовність уважно вислуховувати переживання та виправдання своїх дітей. Саме такий підхід дозволить завчасно виявити причину негативної поведінки і уникнути проблем у майбутньому.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.