Аборт втричі збільшує ризик виникнення раку грудей Автор: Lesly · Опубліковано: 25.06.2010 16:33 · Розділ: Краса і здоров'я

Вчені з Університету Коломбо (Шрі-Ланка) стверджують, що аборт може підвищувати ризик розвитку раку молочної залози у жінок. Такі висновки були зроблені по результатах дослідження, в ході якого фахівці намагалися з'ясувати, як грудне вигодовування немовлят захищає від виникнення онконедуг.

Результати тривалого спостереження за трьома сотнями жінок засвідчили, що учасниці, які вигодовували дітей грудним молоком протягом 12-23 місяців, захворюють на рак грудей на 66,3% рідше ніж жінки, які ніколи не годували грудьми і які годували не більше 11 місяців. Природне вигодовування дітей протягом 24-35 місяців знижували ймовірність матері захворіти на 87,4%, якщо ж годування грудьми тривало 36-47 місяців, ризик зменшувався на 94%.

Жінка, яка зробила один або кілька абортів, має в три рази більше шансів стати жертвою страшної недуги. Фото взято з сайту dsf.health.state.pa.us
Жінка, яка зробила один або кілька абортів, має в три рази більше шансів стати жертвою страшної недуги. Фото взято з сайту dsf.health.state.pa.us

Найцікавішим відкриттям було те, що жінка, яка зробила один або кілька абортів, має в три рази більше шансів стати жертвою страшної недуги, в порівнянні з представницями слабкої статі, які ніколи не робили абортів.

Варто зазначити, що це вже четверте дослідження за останні 14 місяців, результати якого вказують на існування зв'язку між абортами і раком. Трохи раніше до аналогічних висновків прийшли фахівці з Китаю, Туреччини та США.

Нещодавно було встановлено, що рак грудей може розвиватися у літніх жінок, які приймають мультивітаміни, крім того, в групі ризику перебувають люди, чиї бабусі споживали жирні продукти під час вагітності.

Джерело: dailymail.co.uk


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.