Закоханий хлопець загинув через зірвану квітку Автор: Вікторія · Опубліковано: 07.05.2009 14:50 · Розділ: Кримінал

28-річний калінінградець Олександр Дударь помер від відкритої черепно-мозкової травми в регіональній лікарні швидкої допомоги. Смертельне поранення хлопець отримав в одному з дворів Калінінграда, коли зірвав квітку з клумби для своєї дівчини. Але зробити подарунок подрузі не встиг. Він отримав удар каменем, що був влучно кинутий з балкона розгніваним місцевим жителем.

"Спочатку розглядом справи займалася міліція. Після смерті молодої людини, справа перейшла до нас", - повідомила представниця регіонального управління Слідчого комітету при прокуратурі Росії, Маріана Андрюшина. Зараз відкрита кримінальна справа по частині 4 статті 111 КК РФ - умисне спричинення важкої шкоди здоров'ю, що призвело до смерті потерпілого.

За словами Андрюшиної, 50-річного мешканця Калінінграду, що кинув смертельний снаряд, затримано та допитано. Чоловік зізнався в скоєному і заявив, що метнув камінь в стані гніву, намагаючись захистити клумбу від розорення. Якщо провина підозрюваного буде доведена, йому загрожує кримінальне покарання строком від 6 до 15 років позбавлення волі.

Джерело www.rg.ru


Інші новини розділу