В декретну відпустку рекомендують йти обом батькам одночасно Автор: Lesly · Опубліковано: 25.06.2010 10:59 · Розділ: Суспільство

Шведські дослідники з'ясували, що ведення домашнього господарства надзвичайно негативно впливає на психічне здоров'я людини. В більшості випадків від цього страждають жінки, оскільки саме на їхні плечі в переважній більшості лягають домашні клопоти.

Кількість “жіночих” обовязків по дому втричі перевищує кількість чоловічих
Кількість “жіночих” обовязків по дому втричі перевищує кількість чоловічих

За розрахунками шведських психологів, які протягом чотирьох років вивчали життя понад 5 тисяч співвітчизників, різниця в психологічному стані представників сильної і слабкої статі на 40 відсотків залежить від нерівномірного розподілу обов'язків по дому. Науковці стверджують, що “домашнє” навантаження жінок, втричі перевищує кількість чоловічих обов'язків. А в родинах, де працюють обидва члени подружжя, жіноче навантаження, як не дивно, зростає ще більше: воно перевищує навантаженість чоловіків у 4 рази.

Щоб виправити ситуацію, вчені запропонували доволі цікаву ідею, яка, на їхнє переконання, дозволить хоча б частково вирішити цю проблему: відпустку по догляду за дитиною, переконані фахівці, необхідно давати обом батькам одночасно. Тільки в такому випадку домашні клопоти будуть розподілятися між подружжям порівну, висловлюють свої сподівання психологи.

Джерело: psynavigator.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.