Доведено, що чоловіки можуть бути вірними, але ... Автор: Lesly · Опубліковано: 23.06.2010 14:59 · Розділ: Цікаві факти

Дослідження, проведені відомою парфумерною маркою Givenchy довели, що чоловіки здатні зберігати вірність довгі роки і навіть на все життя, щоправда стосується ця незрадливість. .. туалетної води. Так, 400 опитаних представників сильної статі більше 80% користуються одним і тим же ароматом протягом останніх трьох років. 40% чоловіків повідомили, що користуються тільки одним парфумом, а 30% обирають два, але не більше.

Особливу уваги при виборі туалетної води у подарунок слід звернути на упаковку, яка повинна бути виконана в молодіжному та сучасному стилі. Фото взято з сайту raut.ru
Особливу уваги при виборі туалетної води у подарунок слід звернути на упаковку, яка повинна бути виконана в молодіжному та сучасному стилі. Фото взято з сайту raut.ru

Зважаючи на консервативність чоловіків у сфері ароматів, експерти радять панянкам доволі обережно підходити до вибору парфумів у подарунок чоловікові, колезі або другу. Особливу уваги при цьому слід звернути на упаковку, яка повинна бути виконана в молодіжному та сучасному стилі, а також у стриманій колірній гаммі — від синього до кольору морської хвилі. Не останню роль відіграє і назва: позитивне враження на чоловіків справляють слова “освіжаючий”, “спорт” і “легкий”.

І, нарешті, сам аромат: ноти основи повинні бути досить різкими, головні нотки - яскравими і непостійними. Класичні складові чоловічих парфумів включають - природні цитрусові, спеції (кардамон, імбир, аніс) і свіжі трави (м'ята або перець). Варто зазначити, що чоловік не залишиться байдужим перед новими варіантами своєї звичної туалетної води, що їх випускають багато брендів, оновлюючи тим самим традиційні лінії.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу