Компанія Hitachi представила робота, що здатен пересуватися по нерівних поверхнях Автор: Lesly · Опубліковано: 23.06.2010 12:46 · Розділ: Нові технології

Одна з найбільших у світі багатопрофільних корпорацій Hitachi на днях представила свої останні розробки в галузі робототехніки. Цього разу випущено гуманоїдів, які в майбутньому можуть замінити людей, що займають посади охоронців, гідів та портьє.

EMIEW2 демонструє свої вміння. Фото взято з сайту infuture.ru
EMIEW2 демонструє свої вміння. Фото взято з сайту infuture.ru

Останній винахід технологічного гіганта отримав назву EMIEW2. Варто зауважити, що гуманоїд пересувається на складних за конструкцією ногах, оснащених амортизаторами, що дає йому можливість долати навіть нерівні ділянки. Крім того, ноги робота оснастили двома колесами, з допомогою яких він здатен розвивати швидкість до 6 кілометрів на годину.

Висота гуманоїда складає 80см, а вага - всього 14 кілограмів. Представники компанії-розробника повідомили, що в голову EMIEW2 вмонтовано 14 мікрофонів, які відповідають за розпізнання та реєструють голоси або музику.

За словами головного наукового співробітника транспортного відділу компанії, Юдзі Хосода, останній винахід Hitachi може стати початком грандіозних відкриттів в галузі робототехніки.

Джерело: infuture.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.