В Японії розлучення відзначають не менш урочисто ніж одруження Автор: Lesly · Опубліковано: 23.06.2010 11:39 · Розділ: Цікаві факти

Японські пари, які зрозуміли, що зробили помилку у виборі другої половинки, розлучення і початок нового життя відзначають не менш урочисто ніж саме одруження. Ініціатором проведення урочистих церемоній розлучення став колишній торговець Хірокі Тераі, який близько року тому відкрив “палац розлучень” у Токіо.

Своїм клієнтам він пропонує покласти край нещасливому шлюбу словами "згодні" на спеціальній церемонії, а також в присутності родичів та друзів розбити обручки спеціальним молотком, ударна частина якого виготовлена у формі голови жаби (ця істота в японській культурі символізує зміни).

“Хоча нашому шлюбу прийшов кінець, ми хочемо допомогти один одному почати все з нуля”, - говорить 33-річний чоловік, що прийшов до палацу розлучень зі своєю дружиною, щоб назавжди розійтися в різні сторони.

Варто додати, що з моменту відкриття закладу для проведення розлучень вже близько 25 пар заплатили по 55 тис. ієн (606 доларів), щоб урочисто відзначити розірвання шлюбу, перш ніж офіційно подати документи на розлучення, повідомляють інформаційні агентства.

Подібні традиції починають зароджувати і в інших країнах, де відкриваються фірми, які обіцяють допомогти пережити цей нелегкий момент в житті подружньої пари. А кондитери у свою чергу пропонують “заїсти” стрес тортом, спеціально виготовленим з нагоди розлучення. Нижче наводяться кілька фото цих кулінарних шедеврів.

Фото взято з сайту wordpress.com
Фото взято з сайту wordpress.com

Джерело: oreanda.ru


Інші новини розділу