Віртуальний “почерк” розкаже про стан душі Автор: Lesly · Опубліковано: 22.06.2010 13:49 · Розділ: Нові технології

Ізраїльські вчені створили програму для виявлення людей з депресивними розладами психіки в мережі Інтернет. Система, розроблена фахівцями з Університету Бен-Гуріона, аналізуватиме записи в блогах на виявляючи певні слова і словосполучення, а також описи та метафори, які вказують на психічний та емоційний стан автора.

Система, розроблена фахівцями з Університету Бен-Гуріона, аналізуватиме записи в блогах на виявляючи певні слова і словосполучення, а також описи та метафори, які вказують на психічний і емоційний стан автора. Фото взято з сайту polyova.com
Система, розроблена фахівцями з Університету Бен-Гуріона, аналізуватиме записи в блогах на виявляючи певні слова і словосполучення, а також описи та метафори, які вказують на психічний і емоційний стан автора. Фото взято з сайту polyova.com

Провівши випробування програми на прикладі тисячі записів у блогах, фахівці з'ясували, що її “діагнози” на 80 відсотків збігаються з оцінками професійних психотерапевтів. За словами керівника дослідження, професора Яіра Ноймана, нова технологія допомагатиме медичним працівникам визначати осіб, які потребують лікування. Таким особам будуть надаватися рекомендації про необхідність спеціалізованої допомоги.

Проте, перш ніж розпочати проведення аналізу блогів, фахівці повинні будуть отримати відповідний дозвіл авторів цих записів. За його словами Ноймана, розробка буде користуватися особливою популярністю в США, де за статистикою, спостерігаються високі рівні депресії у населення.

Програма була розроблена з фінансового сприяння міністерства оборони Ізраїлю, однак представники університету запевняють, що вона не буде використовуватися оборонним відомством у військових цілях.

Джерело: newsland.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.