Експерти визначили, які автомобілі не варто купувати Автор: Lesly · Опубліковано: 22.06.2010 11:36 · Розділ: Авто-мото

Американська компанія JD Power and Associates склала рейтинг найбільш ненадійних сучасних автомобілів. Перелік, до якого ввійшли “гірші з гірших” було сформовано по результатах опитування власників машин різних марок, представлених на американському ринку. За даними компанії, найменше довіри сьогодні викликають автівки Land Rover: на сотню нових позашляховиків припадає до 170 поломок.

Натомість власники автомобілів Porsche мають найменше претензій до своїх залізних коней: було зафіксовано всього 83 несправності на сто машин. Варто зазначити, що це на сім дефектів менше в порівнянні з результатами дослідження 2009 року, в якому марка Porsche стала тільки другою. У березні цього року компанія J.D. Power and Associates назвала Porsche найнадійнішим брендом за підсумками опитування власників трирічних автомобілів.

Автомобілі Porsche визнано найнадійнішими серед нових та вживаних машин. Фото взято з сайту mundoautomotor.com
Автомобілі Porsche визнано найнадійнішими серед нових та вживаних машин. Фото взято з сайту mundoautomotor.com

А друге місце цього року по надійності посіли автомобілі Acura (цікаво, що минулого року компанія зайняла лише 14 місце, проте, як бачимо, за рік кількість несправностей значно скоротилася - зі 111 випадків до 86 на сотню автівок. Почесне третє місце дісталося марці Mercedes-Benz, яка також відзначилася зменшенням кількості дефектів за рік зі 101 до 87 на сто автомобілів. Минулорічний лідер - компанія Lexus - перемістилася на четверту позицію з результатом 88 (проти 84 у 2009 році) поломок.

Спромоглися потрапити до десятки найбільш надійних машин такі марки як Ford (93 несправності на сотню автомобілів), Honda (96), Hyundai (102), Lincoln (106), Infiniti (107) та Volvo з показником 109 дефектів на сотню залізних коней. Рекордсменом минулого року за кількістю відкликаних автомобілів стала компанія Toyota, яка за рік скотилася з сьомого на 21-е місце (показники компанії склали 117 дефектів на сто машин проти 101 у 2009 році).

Суттєво покращилися справи у найбільш ненадійного автомобіля за результатами минулого року: в даний час на сотню машин Mini доводиться 133 неспрвності, тоді як в 2009 році їх кількість сягала 165.

А найбільш надійними моделями автомобілів були визнані Hyundai Accent, Ford Focus, Mazda MX-5, Volvo C70, Mercedes-Benz C-Class, Lexus GS, Ford Mustang, Lexus LS460, Honda Accord і Ford Taurus.

Джерело: quto.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.