Розмальовки допомагають звільнитися від стресу Автор: Lesly · Опубліковано: 22.06.2010 09:21 · Розділ: Цікаві факти

Що тільки не придумують психологи, щоб допомогти людям, які перебувають під впливом повсякденного стресу, хоч трохи розслабитися і відчути себе щасливими. А от французький психолог Клер Фей своєю оригінальністю вразила і колег і пацієнтів: вона пропонує. .. розмальовувати.

Психолог стверджує, що книжки-розмальовки корисні не тільки дітям, але і їхнім батькам, оскільки малювання по трафаретах здатне не тільки знизити негативний вплив нервової напруженості, що накопичується за цілий день, але й перетворити її позитивну життєву енергію. Саме тому вона рекомендує всім, незалежно від своїх художніх талантів, не боятися брати в руки кольорові олівці і створювати власні картини.

Малювання по трафаретах здатне не тільки знизити негативний вплив нервової напруженості, що накопичується за цілий день, але й перетворити її позитивну життєву енергію. Фото взято з сайту photobucket.com
Малювання по трафаретах здатне не тільки знизити негативний вплив нервової напруженості, що накопичується за цілий день, але й перетворити її позитивну життєву енергію. Фото взято з сайту photobucket.com

Офісним працівникам доктор Фей рекомендує знаходити кілька хвилин для занять живописом. Наприклад, можна від душі помалювати різноманітні візерунки в якій-небудь програмі для малювання на комп'ютері. Особливо цей метод буде ефективним, коли спостерігається спад сил і зникає бажання що-небудь робити. Експерти стверджують, що, малювання якнайкраще допомагає людині повірити у свої сили, адже вона одразу бачить результати своєї діяльності.

Керуючись висновками, отриманими в ході дослідження, Клер Фей випустила кілька брошур для розфарбовування на різну тематику. Одна, із книжечок присвячується відносинам закоханих, яким пропонується висловлювати свої почуття з допомогою кольору і форми, Наприклад, дарувати один одному намальовані квіти, сердечка, а обурення проявляти з допомогою темних плям на папері.

Психологи стверджують, що іноді корисно внести у відносини частку гумору і вести себе “не як завжди”.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу