Експерти визначили найбільш “щасливий” номер квартири Автор: Lesly · Опубліковано: 21.06.2010 13:49 · Розділ: Цікаві факти

Фахівці європейської страхової компанії “Акса” проаналізували частоту проблем, що виникають з різними квартирами і встановили існування цікавого взаємозв'язку між номером квартири і кількістю пожеж, повеней та пограбувань, які відбуваються в них. Так, найбільш нещасливим, на думку страховиків, є номер 33.

Натомість, квартири під номером 76 неприємні події “відвідують” найбільш рідко в порівнянні з будь-якими іншими. Квартирний номер 91 має найбільш позитивну ауру: людям, що проживають в подібних квартирах часто щастить, в тому числі і в лотереї.

Варто зазначити, що європейці здебільшого з упередженням ставляться до цифри 13: в квартиру під таким номером відмовляється в'їжджати кожна восьма людина. А номер 7 користується підвищеною симпатією.

Європейці здебільшого з упередженням ставляться до цифри 13: в квартиру під таким номером відмовляється вїжджати кожна восьма людина. Фото взято з сайту aolcdn.com
Європейці здебільшого з упередженням ставляться до цифри 13: в квартиру під таким номером відмовляється вїжджати кожна восьма людина. Фото взято з сайту aolcdn.com

“Ми прийшли до висновку, що найбільш “проблемні” квартири знаходяться в номерному інтервалі 31 - 40, а найбільш “спокійні” в інтервалі 71 - 80”, - заявила одна з учасниць дослідження Аманда Едвардс.

Крім того працівники компанії склали рейтинг квартир, які піддаються найбільш високому ризику пограбування. На їхню думку це номери: 84, 34, 33, 88, 94, 62, 53, 55, 82 і 23. Мешканцям таких квартир експерти радять підвищити рівень захисту від злодіїв. А людям, що проживають в квартирах 33, 34, 68, 22, 55, 92, 96, 36, 69 і 83, на думку працівників страхової компанії, необхідно перевірити ефективність роботи протипожежної системи.

В Азії, де нумерологія є доволі популярною, щасливі числа визначають за іншим принципом. Так, везучими вважаються всі номери, які закінчуються на 1, 8 або 9. Особливо щасливим числом, вважається вісімка, оскільки китайське слово “вісім” співзвучне слову “зростання”. Далекосхідні експерти радять по можливості вибирати номери будинків, автомобілів, телефонні номери та інші числа зі щасливими комбінаціями цифр.

Джерела: rosbalt.ru


Інші новини розділу