Розроблено альтернативу пластмасі Автор: Lesly · Опубліковано: 21.06.2010 11:37 · Розділ: Нові технології

Японські дослідники із Токійського університету створити революційний матеріал, який на 98 відсотків складається з води і, при цьому, не уступає міцності пластмасам на нафтовій основі. Цей факт дає підстави науковцям заявляти, що в майбутньому їхня розробка стане альтернативою пластмасовим виробам.

Aqua Material стане екологічно чистою альтернативою пластмасам на нафтовій основі. Фото взято з сайту infuture.ru
Aqua Material стане екологічно чистою альтернативою пластмасам на нафтовій основі. Фото взято з сайту infuture.ru

Свій винахід японці назвали Aqua Material (що в перекладі означає “водний матеріал”). Крім води, яка, як уже зазначалося, є основним компонентом до його складу входить глинистий мінерал і гіалуронова кислота, що часто використовується у косметиці і відома своїми властивостями поглинати вологу.

За своєю міцністю новий матеріал нічим не уступає силікону, який широко застосовується у пластичній хірургії. Більш того, Aqua Material можна підсилити ще більше, збільшивши в його вмісті кількість глини. Цікаво і те, що новинка демонструє чудові здібності до регенерації, зокрема, при зрізанні частини матеріалу, він починає відновлюватися. Ще однією перевагою є те, що цей винахід здатен витримувати температуру до 100 градусів за Цельсієм.

Дослідники припускають, що їхня розробка в майбутньому знайде застосування в медицині, наприклад при лікуванні ушкоджень внутрішніх органів.

Джерело: infuture.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.