Британські школярі вивчають творчість сучасних зірок Автор: Lesly · Опубліковано: 19.06.2010 14:44 · Розділ: Освіта

У шкільну програму британських шкіл введено новий предмет - сучасна розмовна мова, - який діти вивчають на прикладі сучасних зірок. Зокрема, величезну увагу викладачі нової дисципліни приділяють вивченню творчості знаменитої співачки і актриси Шарлотти Черч.

Шарлотта Черч – наймолодша оперна співачка; свою сольну кар’єру вона розпочала у віці 11 років. Вона сама пише тексти і музику своїх пісень, а також знімається в кіно. Зараз співачці 24 і вона встигла завоювати серця мільйонів людей по всьому світу.

На уроках сучасної розмовної мови діти переглядають кліпи Шарлотти Черч. Фото взято з сайту userserve-ak.last.fm
На уроках сучасної розмовної мови діти переглядають кліпи Шарлотти Черч. Фото взято з сайту userserve-ak.last.fm

Варто зазначити, що композиції цієї виконавиці учні вивчають нарівні з творами Шекспіра і Джейн Остін. А по завершенню курсу дітям доведеться складати іспит. Крім того, за взірець для вивчення сучасної мови учням служить телеведучий новин BBC Х'ю Едвардс, творець серіалу "Доктор Хто" Рассел Т. Девіс і актор Річард Бартон.

Як і годиться, така ініціатива британських освітян знайшла і прихильників, і критиків. Один із противників проекту вчитель Нік Сітон запевняє, що для зразків, по яких діти вчаться, вибрано далеко не найкращі приклади. Крім того, багато батьків не схвалюють, що на уроках їхні діти переглядатимуть фрагменти фільмів, або ж кліпи Черч.

Натомість, Робін Хьюз, один з ініціаторів даного проекту, стверджує, що новий предмет - прекрасна можливість зацікавити підростаюче покоління, дати дітям можливість поговорити про улюблених знаменитостей, а не забутих героїв минулого. Підлітки кожен день дивляться телевізор і слухають сучасну музику. Якщо ж це відбуватиметься під наглядом професійного педагога, школярів можна буде навчити правильно сприймати сучасну культуру з усіма її недоліками і перевагами.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.