Улюблений колір розкаже про характер людини Автор: Lesly · Опубліковано: 21.06.2010 09:24 · Розділ: Цікаві факти

Психологи стверджують, що по тому, як людина ставиться до певних кольорів можна багато сказати про її характер, вподобання, склад розуму, стан психіки і навіть здоров'я. Крім того, побутує думка, що певне ставлення до кольорів є вродженою особливістю кожної людини.

Наприклад, рожевим кольорам віддають перевагу люди, які все життя перебувають у світі мрій, казок і чудес. Понад усе вони люблять комфорт і домашній затишок. А любителі білого кольору відзначаються добре розвиненою уявою та мрійливістю. Люди, які віддають перевагу червоному кольору, - властолюбні, все життя прагнуть до лідерства. Через свою самовпевненість і амбітність, вони рідко страждають від докорів сумління.

Правильно підібрані кольори здатні підвищити працездатність, створити легку атмосферу для відпочинку, а також покращити настрій. Фото взято з сайту kovacevic.nl
Правильно підібрані кольори здатні підвищити працездатність, створити легку атмосферу для відпочинку, а також покращити настрій. Фото взято з сайту kovacevic.nl

Блакитному віддають перевагу мандрівники, вчені та релігійні діячі. А синій - колір артистів, які відзначаються життєлюбністю, енергійністю, а також вміють цінувати успіх і багатство. Як врівноважених, ретельних та допитливих можна охарактеризувати людей, яким до вподоби коричневий колір. Крім того, їх відрізняють суворість і ощадливість. Як правило, коричневий колір асоціюється зі зрілістю та продуманими рішеннями.

Творчих особистостей притягують сірі тони; вважається, що цей колір здатен очищувати помисли. Впертість і наполегливість є характерними рисами любителів темно-зеленого кольору; у поєднанні із золотом це колір банкірів і успішних людей, які люблять природу і спокій. Жовтий – колір розумного початку та оптимізму.

При облаштуванні квартири, покупці автомобіля і, навіть, виборі одягу, психологи радять орієнтуватися не на моду, що змінюється мало не щодня, а на власні вподобання, адже правильно підібрані кольори здатні підвищити працездатність, створити легку атмосферу для відпочинку, а також покращити настрій. Занадто яскраві, кричущі, далекі від природних тонів кольори напружують зір і подразнюють нервову систему. Натомість м'які тони заспокоюють та сприяють відновленню сил. Саме тому фахівці стверджують, що, змінивши кольори, які оточують вас ви можете істотно покращити своє життя.

Джерело: mail.ru


Інші новини розділу