Китайців штрафуватимуть за відмову ... палити Автор: Вікторія · Опубліковано: 07.05.2009 10:28 · Розділ: Економіка

У одному з районів центрального Китаю державні службовці отримали вказівку щорічно викурювати майже чверть мільйона пачок сигарет, з метою підвищення податкових надходжень в казну. Згідно розпорядження влади, вчителі та муніципальні службовці повіту Гунань повинні в загальному викурювати 230 тис. пачок сигарет на рік, причому виключно марки «Хубей», які виготовляються в однойменній провінції.

«Нове правило послужить поштовхом для розвитку місцевої економіки за рахунок податку на тютюнові вироби», — вивчаючи місцевий ринок, заявив в інтерв'ю Global Times член наглядової ради, Чень Ньянцзу.

Владні органи пішли на цей захід, щоб допомогти марці «Хубей» в жорсткій конкурентній боротьбі із сигаретами, що виготовляються в сусідній провінції Хунань. Тих, хто палитиме недостатньо багато або віддаватиме перевагу сигаретам, виробленим в інших провінціях або країнах, чекає покарання у вигляді штрафу або навіть звільнення з роботи.

Проте, турбуючись про економічний розвиток провінції, влада не враховує факту, що від хвороб, пов'язаних з курінням, в Китаї щорічно помирає близько 1 млн. чоловік.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.