Виявлено зв'язок між іменем людини та її хворобами Автор: Lesly · Опубліковано: 17.06.2010 13:46 · Розділ: Цікаві факти

Британські вчені стверджують, що деякі види захворювань можуть бути властиві людям з певними іменами. Вони склали перелік імен, якими зазвичай називають людей з кардіологічними проблемами.

Зокрема, на думку дослідників, чоловіки з іменем Колін частіше за всіх інших страждають від серцевих нападів і високого тиску крові. Гіпертонією також страждають представники сильної статі з іменами Брайан, Рональд, Рой. Серед жінок, проблеми із серцем найбільше турбують тих, хто відкликається на ім'я Емілі; панянкам з ім'ям Маргарет чимало проблем завдає підвищений тиск крові.

Низькорослі люди в 1,5 разу більш схильні до захворювань серця в порівнянні з високими. Фото взято з сайту citifmonline.com
Низькорослі люди в 1,5 разу більш схильні до захворювань серця в порівнянні з високими. Фото взято з сайту citifmonline.com

Незважаючи на такі результати, вчені закликають людей не зациклюватися на взаємозв'язку імен із хворобами, адже існує безліч інших факторів, які викликають розвиток тих чи інших недуг. Так, наприклад, хвороби серця частіше всього підкошують здоров'я низькорослих людей.

В ході дослідження було встановлено, що у жінок ростом нижче 153 см та чоловіків ростом нижче 165 см ризик виникнення інфаркту міокарда в 1,52 рази вищий, ризик розвитку хвороби коронарних судин вищий в 1,49 рази і в 1,55 рази вищий ризик смерті від серцево- судинних захворювань.

Загалом, за оцінками фахівців, ризик хвороб серця і судин у невисоких людей збільшується в 1,46 рази в порівнянні з високими.

Джерело: gzt.ru


Інші новини розділу