Соя пригнічує розвиток ракових новоутворень Автор: Lesly · Опубліковано: 17.06.2010 09:19 · Розділ: Краса і здоров'я

Споживання соєвих продуктів у підлітковому віці знижує ймовірність розвитку злоякісних новоутворень молочної залози у літньому віці, стверджують співробітники Національного інституту раку (США) та Відділення медичної онкології в університеті Вашингтона. За їхніми даними, випадки захворювання на рак найбільш часто реєструють в західних країнах, тоді як в Китаї і Японії їх кількість мінімальна.

Продукти з сої пригнічують розвиток ракових новоутворень. Фото взято з сайту webmd.com
Продукти з сої пригнічують розвиток ракових новоутворень. Фото взято з сайту webmd.com

Таку закономірність вчені пов'язують з тим, що на сході невід'ємною частиною раціону харчування є соя. Доктор Саммер Кауль, керівник дослідження, розповідає, що соєвий білок відповідає білку, що міститься в продуктах тваринного походження, таких як яйця, молоко або м'ясо. А ще, до складу соєвих білків входять незамінні для організму амінокислоти.

Варто зазначити, що в сої міститься майже на 40% більше білків, ніж в інших бобових.

За результатами дослідження, проведеного американськими експертами, було встановлено, що незамінний продукт східної кухні містить речовину ізофлавон, що має властивість придушувати ріст змінених клітин у молочній залозі, а також у простаті.

На основі ізофлавону створено протипухлинний препарат тамоксифен. Негативною стороною цього препарату є те, що він викликає загустіння крові, що може негативно вплинути на червоні кров'яні тільця. Саме тому медики радять замінити таблетки натуральними соєвими продуктами.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.