Про фізичну підготовку чоловіка розкаже його голос Автор: Lesly · Опубліковано: 16.06.2010 12:30 · Розділ: Цікаві факти

Американські дослідники стверджують, що по голосу чоловіка можна досить точно “виміряти” його силу. Такі висновки вчені зробили, порівнявши голоси і м'язи чоловіків і жінок різних національностей.

Фахівці попросили чоловіків та жінок із США, Аргентини, Болівії та Румунії, які говорять різними мовами кілька разів повторити одні й ті ж фрази, при цьому їхні голоси записувалися. Паралельно вчені оцінили силу різних м'язів верхньої частини тулуба учасників експерименту.

Визначити силу чоловіка можна по його голосу. Фото взято з сайту lenta.ru
Визначити силу чоловіка можна по його голосу. Фото взято з сайту lenta.ru

Записи, отримані в ході роботи, дали прослухати мешканцям США обох статей. Як виявилося, добровольці змогли по голосу визначити силу мовця, причому оцінка була набагато точнішою, коли лунали чоловічі голоси.

На даний момент фахівці не можуть сказати, який параметр голосу є визначальним для визначення фізичних характеристик мовця, однак припускають, що здатність оцінювати силу чоловіків, а отже, і їхню здатність перемагати у сутичках з суперниками, має еволюційне походження. Адже така особливість є у тварин, тому не виключено, що вона властива і людям.

Джерело: lenta.ru


Інші новини розділу