Китайці розробили проект плавучого кладовища Автор: Lesly · Опубліковано: 16.06.2010 11:23 · Розділ: Події у світі

У зв'язку з тим, що протягом наступних 20 років у деяких мегаполісах може не залишитися місця для поховання померлих, архітектор із Гонконга розробив проект плавучого кладовища.

Оскільки в цьому місті ціна на землю постійно збільшується через її відсутність, близько 90% людей кремують померлих. Однак, зовсім скоро постане проблема відсутності місця навіть для захоронення урн.

Вихід із цього становища запропонував архітектор Тін Шун, який розробив проект плавучого колумбарію (плавуча платформа для захоронення померлих). Зараз він працює над створенням багатоповерхових колумбаріїв.

Зважаючи на нестачу землі, в Гонконгу будуть зводити плавучі кладовища. Фото взято з сайту infuture.ru
Зважаючи на нестачу землі, в Гонконгу будуть зводити плавучі кладовища. Фото взято з сайту infuture.ru

Знайти місце для могили в перенаселеному Гонконгу — доволі складна проблема, а тому багато сімей для того, щоб поховати померлого, орендують ділянку на міському кладовищі строком до 10 років. По закінченню терміну дії договору оренди останки зазвичай кремують або перезахоронюють в могилі меншого розміру.

А зовсім недавно в Гонконгу було відкрито перше віртуальне кладовище. На інтернет-могилах відвідувачі можуть залишати не тільки свої співчуття, а й віртуальні подарунки: наприклад, квіти, фрукти, улюблені страви померлого, або ж гроші.

Джерело: infuture.ru


Інші новини розділу