Морепродукти допоможуть відновити здоровий сон Автор: Lesly · Опубліковано: 16.06.2010 10:16 · Розділ: Краса і здоров'я

Проблема постійної сонливості, коли серед білого дня виникає непереборне бажання заснути та розсіюється увага, сьогодні знайома і дорослим, і дітям. Медики стверджують, що спричинити таке “ніяке” самопочуття можуть найрізноманітніші фактори.

А найбільш поширеною причиною сонливості є хронічна втома. В такому випадку лікарі радять присвятити кілька вихідних виключно сну та відпочинку, а також звернути увагу на нормалізацію режиму сну. Проте існують й інші причини, однією з яких може бути навіть харчова алергія.

Здоровий сон — запорука бадьорості та відмінного настрою. Фото взято з сайту hubimg.com
Здоровий сон — запорука бадьорості та відмінного настрою. Фото взято з сайту hubimg.com

Крім того, порушити природний сон здатна звичка вживати каву та інші тонізуючі напої. Відмовившись від них, людина протягом тижня почуватиметься не найкращим чином, проте зможе нормально відпочивати вночі, стверджують фахівці.

Важливо зазначити і те, що часто люди неправильно засинають, зокрема, читаючи книгу, або переглядаючи телевізор. Для того, щоб досягти максимальної користі від сну, лікарі рекомендують максимально знизити кількість подразників. Причиною того, що людина не може виспатися, може бути і банальне хропіння сусіда по кімнаті.

Для повноцінного нічного відпочинку необхідно дотримуватися гігієни харчування, включаючи у свій щоденний раціон червоне м'ясо та морепродукти, в яких міститься багато заліза.

В будь-якому випадку, якщо ви відчуваєте постійну сонливість, необхідно звернутися за порадою до лікаря.

Джерело: infox.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.