Одруження - найефективніший стимул для схуднення Автор: Lesly · Опубліковано: 16.06.2010 09:19 · Розділ: Наука

Британські дослідники стверджують, що шлюб є тією подією в житті кожної жінки, яка змушує представниць прекрасної статі скидати зайві кілограми. Так, за даними опитування, в якому взяли участь 3 тисячі заміжніх дам, більше половини з них зізналися, що напередодні цієї важливої церемонії почали стрімко втрачати вагу. При цьому кожній десятій нареченій вдавалося схуднути на цілий розмір, а 10% дівчат заздалегідь замовляли на розмір меншу білу сукню.

Часто дівчата заздалегідь замовляють на розмір меншу весільну сукню. Фото взято з сайту the-weddings.com
Часто дівчата заздалегідь замовляють на розмір меншу весільну сукню. Фото взято з сайту the-weddings.com

Науковці стверджують, що для жінок одруження - це один з найбільш дієвих стимулів для схуднення. Керівник дослідження Джоел Грін пояснює цей феномен тим, що наречені прагнуть привести себе в щонайкращу форму, знаючи, що фотографії з урочистості будуть їм роками нагадувати як вони виглядали. Крім того, пам'ятні світлини переглядатимуть численні подруги і знайомі. А тому, під час весільної церемонії потрібно виглядати щонайкраще.

В переважній більшості випадків наречені втрачають вагу шляхом обмеження харчування, оскільки на інтенсивні вправи та тренування, як правило, перед весіллям не вистачає часу. Крім того, в досягненні поставленої мети, жінки не нехтують різними косметологічними процедурами, які допомагають позбавитися небажаних жирових відкладень, від обгортань до ліпосакції. Проте, більшість панночок віддають перевагу строгим дієтам, яких дотримуються безпосередньо до дня весілля.

Варто зазначити, що така закономірність абсолютно не стосується чоловіків.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.