Стівен Сігал займеться профпідготовкою поліцейських Автор: Lesly · Опубліковано: 15.06.2010 16:01 · Розділ: Події у світі

Відомий американський актор Стівен Сігал заявив про намір зайнятися професійною підготовкою поліцейських Коста-Ріки, повідомляють інформаційні агентства.

“Ми обговорили можливість створення стратегічних альянсів з Сігалом з метою навчання та вдосконалення навичок наших спецгруп”, - заявив директор Організації з судового розслідування Коста-Ріки Хорхе Рохас. При цьому, основна увага буде зосереджена на темах особистого самозахисту та цивільної безпеки.

Стівен Сігал навчатиме костаріканських поліцейських самозахисту. Фото взято з сайту blogspot.com
Стівен Сігал навчатиме костаріканських поліцейських самозахисту. Фото взято з сайту blogspot.com

Журналістам стало відомо, що при особистій зустрічі Рохас вручив акторові поліцейський значок і пообіцяв організувати йому ознайомчу поїздку по установах судової медицини та практику в сфері діяльності тактичних спецслужб під час наступного візиту Стівена в країну.

Першого разу Сігал прибув у Коста-Ріку як спеціальний гість Національного форуму з безпеки. Місцеві чиновники попросили його виступити і поділитися з костариканцями власним досвідом у сфері самозахисту та бойових мистецтв.

Джерело: rosbalt.ru


Інші новини розділу