Спекотного дня втамує спрагу ковток гарячого чаю Автор: Lesly · Опубліковано: 15.06.2010 14:55 · Розділ: Краса і здоров'я

В спекотний день, стверджують науковці, ніщо краще не втамує спрагу ніж чашка чорного чаю з лимоном і кількома кубиками льоду.

В результаті дослідження було встановлено, що жоден інший напій так швидко і ефективно не здатен поліпшити самопочуття, як звичайний як чай. Слід додати, що флавоніди, які містяться в цьому напої, сприяють збереженню молодості, а поліфеноли відмінно нормалізують тиск. Крім того, чай здатен розширювати судини та знижувати рівень холестерину.

Чорний чай відмінно втамовує спрагу. Фото взято з сайту yonsei.ac.kr
Чорний чай відмінно втамовує спрагу. Фото взято з сайту yonsei.ac.kr

Трохи раніше вчені з медичної школи при Університеті Вашингтона повідомили, що споживання чаю в пакетиках приводить до накопичення в організмі фтору.

Медики застерігають, що регулярне надмірне споживання фтору викликає ущільнення кісткової тканини та підвищення її крихкості, що є фактором розвитку такого захворювання як флюороз скелета, яке характеризується болями в суглобах, утворенням кісткових шипів і зрощенням хребців.

Джерело: delfi.lv


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.