У Гонконгу з'явилося віртуальне кладовище Автор: Lesly · Опубліковано: 14.06.2010 15:59 · Розділ: Події у світі

За рішенням владних органів Гонконгу (КНР), у місті з'явився інтернет-ресурс призначений для поминання померлих. На сайті можна буде зареєструвати облікові записи померлих жителів Гонконгу, а також вшанувати їх пам'ять.

Родичі та друзі покійних зможуть завантажувати на ресурс фотографії та відеоролики зі своїми близькими, які відійшли в інший світ. На даний момент кількість можливих облікових записів на сайті обмежена сотнею тисяч, проте в майбутньому потужності сайту планується розширити.

Ініціатива влади Гонконгу дала можливість жителям міста вшановувати своїх померлих родичів з будь-якої точки світу. Фото взято з сайту sandvine.com
Ініціатива влади Гонконгу дала можливість жителям міста вшановувати своїх померлих родичів з будь-якої точки світу. Фото взято з сайту sandvine.com

Розробники ресурсу також передбачили можливість залишати повідомлення для близьких та відправляти їм віртуальні подарунки, наприклад фрукти, квіти або гроші. Така традиція, щоправда зі справжніми дарами, широко практикується в китайській культурі: родичі як мінімум один раз на рік зобов'язані відвідувати могили близьких.

Представники влади своє рішення пояснюють наміром дати користувачам інтернету можливість залишити повідомлення для померлих родичів, перебуваючи будь-якому місці і в будь-який час. Крім того, ресурс дасть можливість користувачам вшановувати пам'ять близьких разом з друзями та родичами, що проживають в інших містах та країнах.

Розробка сайту обійшлася місцевому бюджету в 130 тисяч доларів, а щорічні витрати на його підтримку складуть близько ста тисяч.

Джерело: lenta.ru


Інші новини розділу