Анастасія Заворотнюк отримала в подарунок льодовий каток в Ялті Автор: Вікторія · Опубліковано: 06.05.2009 16:27 · Розділ: Життя

Анастасія Заворотнюк стала власницею катка в Ялті. Спонсором будівництва нового льодового проекту Заворотнюк та її чоловіка, фігуриста Петра Чернишова виступив мер міста Сергій Брайко. Площа катка становить близько 800 квадратних метрів.

«Так, дійсно, Петро і Настя будують каток в Ялті, який працюватиме все літо, - зазначив Сергій. - Адже вони двоє обожнюють це місто і часто сюди приїжджають відпочивати. Крім того, Настя мріє навчитися пристойно кататися на ковзанах. А взагалі, буде не зайвим організувати невеликий бізнес просто в улюбленому куточку світу».

Заворотонюк і мера Ялти зв'язує давня міцна дружба. Глава міста навіть був присутній на весіллі улюбленої кіноактриси у вересні минулого року. Заворотнюк вже встигла придбати квартиру на чорноморському побережжі й не раз зізнавалася, що мріє переїхати жити саме сюди.

Відома пара планує залучити до проекту своїх друзів і колег, щоб на вихідних влаштовувати льодові шоу в Ялті. Новий каток буде відкритим для всіх охочих покататися.

Джерело: for-ua.com


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.