З жовтня цього року припиняється випуск нетбуків з Windows XP Автор: Lesly · Опубліковано: 14.06.2010 11:34 · Розділ: Техніка

Представники корпорації Microsoft виступили із повторною заявою про те, що починаючи з 22 жовтня поточного року виробники комп'ютерної техніки не зможуть встановлювати на нові нетбуки операційну систему Windows ХР.

Після зазначеної дати постачальники нетбуків, які і надалі бажають використовувати програмні платформи “Майкрософт”, зможуть встановлювати тільки нові ОС - Windows Vista або Windows 7. Варто зазначити, що Windows 7 вже зараз домінує над своєю попередницею: за даними статистики, в квітні ця операційна система була встановлена на 81% нетбуків, реалізованих на американському ринку.

Засновник Microsoft Білл Гейтс представляє операційну систему Windows XP (2001 рік). Фото взято з сайту britannica.com
Засновник Microsoft Білл Гейтс представляє операційну систему Windows XP (2001 рік). Фото взято з сайту britannica.com

Крім того, з 13 липня буде припинена підтримка Windows XP з другим сервіс-паком, а також усіх модифікацій Windows 2000 і Windows Server 2000. Тому всім, хто ще працює з Windows ХР представники корпорації рекомендуют завантажити третій пакет оновлень.

І нарешті, 13 липня з основної в розширену підтримку буде переведена операційна система Windows Server 2003: Microsoft безкоштовно розповсюджуватиме патчі для “латання дірок” в системі безпеки даної ОС, проте за інші виправлення, а також за технічні консультації доведеться платити.

Джерело: compulenta.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.