В Чечні відкрито сезон полювання на жінок з непокритою головою Автор: Lesly · Опубліковано: 13.06.2010 13:09 · Розділ: Події у світі

За повідомленням інформаційних агентств, протягом останніх десяти днів в чеченській столиці було зафіксовано близько 20 нападів на жінок без традиційного мусульманської хустки на голові. Зловмисники обстрілюють із пейнтбольних рушниць всіх, хто по місцевих мірках вдягається непристойно.

Очевидці розповідають про автівку з тонованим склом і без номерних знаків, у якій невідомі "патрулюють" місто. Процес нападу знімається на камеру телефону, можливо, як доказ виконання розпорядження "згори". Повідомляється також, що хулігани часто діють грубо і жорстоко. Зокрема, відомо, що вони побили чоловіка, який намагався захистити свою сестру. Жертви нападів переконані, що правопорушники впевнені у своїй безкарності.

В Чечні жінок із непокритою головою обстрілюють із пейнтбольних рушниць. Фото взято з сайту granit-club.com
В Чечні жінок із непокритою головою обстрілюють із пейнтбольних рушниць. Фото взято з сайту granit-club.com

Заборона ходити з непокритою головою почала діяти в країні з 2007 року, коли глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров розпорядився, щоб жінки не з'являлися без відповідного одягу в навчальних закладах та адміністративних будівлях. Наказ поширився і на телеведучих та викладачів.

Тоді ж таки в Чечні було введено заборону на відкриті весільні сукні. Кадиров заявив про намір запросити в країну відомих дизайнерів, щоб вони розробили "чеченську моду", яка не йтиме в розріз із прийнятими нормами та традиціями. "Я дав доручення повністю прибрати з усіх весільних салонів і ательє республіки ці напіввідкриті сукні. На їх місці повинні з'явитися білі національні весільні сукні. Я не розумію, як можна увійти в дім чоловіка в якості невістки з величезним декольте чи просторим коміром, до того ж і без хустки?!"- Сказав президент ЧР у прямому ефірі.

Джерело: rosbalt.ru


Інші новини розділу