Вчителів та лікарів перевірятимуть на педофілію Автор: Lesly · Опубліковано: 14.06.2010 09:21 · Розділ: Цікаві факти

Уряд Великобританії розпочав втілювати програму по боротьбі з насильством над дітьми. З метою введення більш жорсткого контролю за педофілами розроблено та впроваджено національну базу даних, куди вносять всіх працівників, професійна діяльність яких пов'язана з дітьми або іншими беззахисними особами.

Тепер, щоб працювати вчителем, доведеться миритися із пильним наглядом держави. Фото взято з сайту raut.ru
Тепер, щоб працювати вчителем, доведеться миритися із пильним наглядом держави. Фото взято з сайту raut.ru

Крім того, від тепер перевірятимуться подробиці особистого життя та кар'єри всіх британців, які допускаються в дитячі установи.

Протягом найближчих п'яти років до загальнодержавного реєстру буде внесено інформацію про більш ніж 11 мільйонів жителів Туманного Альбіону.

До переліку професій, що вимагають особливої уваги було віднесено вчителів, лікарів, медсестер, інструкторів з водіння, та водіїв таксі. Процедура проходження реєстрації коштує 64 євро. Законодавство передбачає і можливість звільнення будь-якого спеціаліста з посади із забороною працювати з дітьми та підлітками на десять років, у випадку, якщо поступить заява про зловживання чи навіть найменша скарга, або ж виникнуть сумніви в його благонадійності.

Варто зазначити, що деякі правозахисні організації такими заходами уряду залишилися незадоволені. Зокрема, експерти стверджують, що як наслідок надмірного посилення контролю неминучі небезпечні перегини. Так, медсестру можуть запідозрити у невідповідному поводженні навіть за те, що вона просто доторкнулась руки маленького пацієнта на знак підтримки.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу