Вживання великої кількості м'ясних продуктів прискорює статеве дозрівання Автор: Lesly · Опубліковано: 11.06.2010 13:42 · Розділ: Наука

Вчені з Брайтонського університету (Великобританія), проаналізувавши особливості раціону більш ніж 3000 дівчаток з моменту народження до досягнення ними 10 років, прийшли до висновку, що збагачене м'ясними продуктами харчування прискорює початок статевого дозрівання.

Збагачений мясними продуктами раціон призводить до прискорення статевого дозрівання у дівчаток. Фото взято з сайту lonestarsteakcompany.com
Збагачений мясними продуктами раціон призводить до прискорення статевого дозрівання у дівчаток. Фото взято з сайту lonestarsteakcompany.com

Порівнюючи харчовий раціон учасниць дослідження в 3-, 7- та десятирічному віці, науковці встановили, що у дівчаток, які споживають найбільшу кількість м'яса, ознаки статевого дозрівання проявляються значно раніше, ніж у їхніх ровесниць з іншими особливостями харчування. Зокрема, у дівчаток з “найбільш м'ясної” групи ймовірність появи вторинних статевих ознак до 11-12 років виявилася на 75 відсотків вищою, ніж у групі з найменшим споживанням м'ясних продуктів.

Максимальне споживання дітьми м'ясних продуктів склало вісім і більше порцій на тиждень в трирічному віці та дванадцять і більше порцій на тиждень у семирічному.

Виявлену закономірність керівник дослідження Імоджен Роджерс, пояснює тим, що збагачений м'ясом раціон створює сприятливі умови для виношування і народження дитини. Крім того, Роджерс не виключає впливу на раннє статеве дозрівання заліза і цинку, якими багаті м'ясні продукти.

Раніше раннє статеве дозрівання дослідники пов'язували з підвищеною масою тіла, однак аналогічний вплив м'яса був доведений вперше.

Джерело: medportal.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.