Розпочато продаж плавок, які захищають від ВІЛ Автор: Lesly · Опубліковано: 11.06.2010 10:22 · Розділ: Події у світі

В Британії спостерігається різке пожвавлення торгівлі антивенеричною нижньою білизною, що продається під маркою Speedo. За останні шість місяців продажі цього предмету гардеробу збільшилися на 400%.

Виробник стверджує, що його продукція здатна захистити від передачі небезпечних захворювань водним шляхом. Зважаючи на те, що розпочинається пляжний сезон, чоловіки скуповують такі плавки цілими партіями.

Натомість, представники організації з прав захисту споживачів стверджують, що це все - тільки рекламний хід, метою якого є залучити щонайбільше споживачів, запевняючи, що не існує тканини, яка здатна запобігти зараженню ВІЛ.

Тканини, яка здатна запобігти зараженню ВІЛ не існує. Фото взято з сайту spurtup.com
Тканини, яка здатна запобігти зараженню ВІЛ не існує. Фото взято з сайту spurtup.com

Хвиля протесту піднялася після розміщення реклами на телебаченні та в пресі із закликами придбати захисні плавки, виготовлені із особливої тканини, які не дають можливості небезпечному вірусу проникнути в тіло під час купання в басейнах та інших водоймах. В першу чергу така реклама вводить в оману молодь, яка більш довірлива і недосвідчена в статевих питаннях, стверджують експерти.

На даний момент проти такої реклами виступили і представники громадськості: вони вже подали позов до суду.

Варто додати, що нещодавно мав місце ще один скандал в світі чоловічої білизни. В рекламі відомі спортсмени закликали чоловіків придбати білизну, що надає підтягнутості та стрункості чоловічій фігурі. Насправді ж вся білизна була спеціально пошита на розмір меншою від необхідного в результаті чого, тіло здається більш атлетичним за рахунок стягуючого ефекту.

Про шкоду тісної нижньої білизни для чоловіків багато говорити буде зайвим.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу