Розроблено чоботи, які здатні перетворювати теплову енергію в електричну Автор: Lesly · Опубліковано: 10.06.2010 13:53 · Розділ: Нові технології

Міжнародна телекомунікаційна компанія Orange представила свою нову розробку, що отримала назву Orange Power Wellies. На перший погляд це звичайні гумові чоботи, проте використовувати їх можна для зарядки акумулятора телефону.

З Orange Power Wellies можна насолоджуватися відпочинком не турбуючись про те, що телефон раптом розрядиться. Фото взято з сайту zhelezyaka.com
З Orange Power Wellies можна насолоджуватися відпочинком не турбуючись про те, що телефон раптом розрядиться. Фото взято з сайту zhelezyaka.com

Така особливість чобіт пояснюється тим, що виробник оснастив їх вбудованими термоелементами, завдяки чому теплова енергія від ніг безпосередньо перетворюється в електрику.

“Розумні” чоботи були розроблені спільно з фахівцями компанії GotWind.

Розробники стверджують, що 12 годин прогулянки в чоботах дадуть можливість спілкуватися по телефону протягом години. Якщо ж вам потрібно більше, то вирушайте в чоботах. .. на танцмайданчик. Принцип роботи Orange Power Wellies доволі простий: чим тепліші ноги, тим більше енергії продукуватимуть чоботи.

Джерело: zhelezyaka.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.