Найбільша в світі сонячна електростанція буде зведена в Абу-Дабі Автор: Lesly · Опубліковано: 10.06.2010 12:46 · Розділ: Події у світі

Незабаром на Близькому Сході з'явиться перша сонячна електростанція, яка одночасно стане найбільшою у світі. Арабська енергетична компанія Masdar уклала договори із Французькою нафтовою корпорацією Total та іспанською фірмою Abengoa Solar на будівництво сонячної електростанції Shams 1 (що в перекладі з арабської означає “Сонце-1”).

Сонячна електростанція буде зведена на відстані 120 км на південний-захід від Абу-Дабі та займатиме площу 2,5 кв. км. Очікується, що “Шамс 1” щорічно приноситиме 100 мегават екологічно чистої енергії. Для порівняння, вугільна електростанція аналогічної потужності щорічно викидає в атмосферу до 170 тис. тон вуглекислого газу.

Електростанція, побудована компанією Abengoa Solar в Іспанії. Фото взято з сайту abengoasolar.com
Електростанція, побудована компанією Abengoa Solar в Іспанії. Фото взято з сайту abengoasolar.com

Будівництво розпочнеться вже з третього кварталу цього року і завершиться приблизно через два роки. Вартість проекту складе близько 600 млн. дол. США.
До 2020 року частка поновлюваних джерел в енергетиці в еміраті Абу-Дабі складе 7%. Саме тому, по завершенню будівництва електростанції “Шамс 1”, буде розпочато будівництво ще двох аналогічних електростанцій.
Пік споживання енергії тут припадає на спекотні дні, що пов'язане із використанням кондиціонерів. Тому про нестачу енергії перейматися не доведеться.

Слід додати, що компанія Abengoa Solar вже побудувала чотири аналогічні станції в Іспанії, а також веде будівництво нових в Іспанії, Північній Африці та США.

Электростанции, сварочные агрегаты Павлодар для использования в домашних условиях можно купить на нашем сайте http://skr.kz/. У нас есть все: болты, сетки нержавеющие, припои, лебедки и другие материалы.

Джерело: news.a42.ru

Інші новини розділу