Чим перегляд телебачення загрожує дітям? Автор: Lesly · Опубліковано: 10.06.2010 10:32 · Розділ: Цікаві факти

Міжнародна група дослідників, вивчивши стан здоров'я 1300 дітей різного віку, прийшла до висновку, що в дитинстві телевізор краще взагалі не дивитися. Як виявилося, звичка переглядати мультфільми та телепрограми може призвести до розвитку низки недуг.

В ході роботи вчені опитали батьків дітей з метою з'ясувати, скільки часу їхні нащадки віком 2-5 років проводять перед телевізором. Потім вчителі цих дітей оцінювали їхню успішність, після чого медики розрахували індекс маси їх тіла.

Діти, які проводять перед телевізором багато часу, схильні до ожиріння та гірше вчаться. Фото взято з сайту proteinpower.com
Діти, які проводять перед телевізором багато часу, схильні до ожиріння та гірше вчаться. Фото взято з сайту proteinpower.com

Проаналізувавши отримані дані, науковці прийшли до висновку, що хлопчики і дівчатка, які дуже багато часу проводять перед блакитними екранами, в майбутньому гірше вчаться (зниження успішності з точних наук на 6%) і на 5% більш схильні до ризику розвитку ожиріння. Крім того, в любителів перегляду телепрограм на 10% вища імовірність стати жертвою насмішок з боку однокласників, порівняно з іншими дітьми.

Загалом, було встановлено, що 2-річні малюки дивляться телевізор в середньому 9 годин на тиждень, вдвічі старші - 15 годин на тиждень. Це означає, що від 11 до 23% дітей проводять біля блакитних екранів більше допустимих 2-х годин на день.

Джерело: passion.ru


Інші новини розділу