Встановлено рекорд по тривалості гри в покер Автор: Lesly · Опубліковано: 09.06.2010 12:43 · Розділ: Цікаві факти

У Лас-Вегасі встановлено новий світовий рекорд по тривалості гри в покер. Нове досягнення належить професійному картяреві Філу Лаку. Загалом чоловік провів за гральним столом 115 годин, чергуючи гру в покер з 5-хвилинними перервами щогодини.

Очікується, що досягнення, яке було зафіксоване в понеділок, 7 червня, о сьомій годині ранку в Лас-Вегасі, буде занесеним до Книги рекордів Гіннеса. Добившись нового рекорду, Лак сказав, що добре почувається, проте вирішив більше не шкодити своєму здоров'ю.

За 115 годин гри Філ Лак заробив 6766 доларів, половину з яких обіцяв передати благочинним організаціям. Фото взято з сайту lasvegasvegas.com
За 115 годин гри Філ Лак заробив 6766 доларів, половину з яких обіцяв передати благочинним організаціям. Фото взято з сайту lasvegasvegas.com

Пізніше в своєму мікроблозі на Twitter гравець розповів, що за період гри втратив 2,5 кілограми. "Вперше за 12 років я важу менше 83 кілограмів", - написав він. За словами Лака, він не спав майже п'ять діб, не приймаючи при цьому ніяких стимуляторів, навіть кави. За цей час чоловік зміг півгодини подрімати, "накопичивши" невикористані п'ятихвилинні перерви, що дозволялося правилами.

За грою рекордсмена спостерігали понад 130 тисяч любителів покеру з усього світу. За 115 годин гри чоловік заробив 6766 доларів, половину з яких обіцяв передати благочинним організаціям.

Документи, які засвідчують досягнення Філа будуть найближчим часом передані до штаб-квартири Книги рекордів Гінеса.

Попередній світовий рекорд по тривалості гри в покер належав Полу Цімблеру з Лондона, який безперервно грав трохи більше 78 годин. Однак, його досягнення не потрапило до Книги рекордів, і визнанвалося тільки в колах гравців у покер. Офіційним рекордсменом в цій сфері вважався Леррі Ольмстед, який провів за ігровим столом 72 години і 2 хвилини.

Джерело: novonews.lv


Інші новини розділу